Facebook Twitter E-mail
28. ledna 2015

V Gothamu bude řádit Loutkař

Letošní novinka Gotham diváků zabodovala a patří mezi těch pár šťastlivců, kteří už ví, že se na televizní obrazovky vrátí i za rok. To však nebrání tvůrcům, aby nám ve druhé polovině série představili dalšího záporáka.

Svou tvář dostane Dollmaker (Loutkař), který již byl zmiňován ve druhé epizodě. To on totiž měl stát za hromadným únosem dětí z Gothamských ulic. U této postavy se projevuje fanatismus hraničící se šílenstvím, který je podporovaný vysokou inteligencí a lékařskou odborností.

Vyšinutého psychopata si zahraje Colm Feore. Znát ho můžete ze seriálů 24 hodin nebo Borgiové. Mnohem zajímavější však jsou jeho filmové zkušenosti s komiksovými předlohami. Objevil se jako král Laufey ve filmu Thor, ale také jako Donald Menken v The Amazing Spider-man 2.

Dollmaker (Panenkář) se nám už představil v jiném seriálu od vydavatelství DC. V jedné epizodě druhé řady se objevil v Arrow a zahrál si ho Michael Eklund.


Co na nového záporáka říkáte? Jak se vám líbí první řada Gothamu a máte radost z toho, že se za rok vrátí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 141 týdny
Tak na to se hodně těším.)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY