Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2015

Grimm bude vítat urozenou krev

Seriál Grimm je zhruba v polovině letošní sezóny a vypadá to, že v příběhu opět začne hrát větší role královská rodina. Dozvěděli jsme se totiž o obsazení a představení nového prince.

Princ Kenneth je popisván jako nemilosrdný fešák, který rád poroučí. Právě on je králem poslán do Portlandu a jediný jeho cíl je získání dcery Adalind (Claire Coffee). To znamená, že Viktor (Alexis Denisof), který měl tuto práci dosud na starosti, by pravděpodobně měl připravovat krizové plány pro přežití a to rychle. Princ by se měl zdržet minimálně dvě epizody.

Jako princ se představí herec původem z Nového Zélandu Nico Evers-Swindell. K vidění byl v epizodních rolích v seriálech The Office (Kancl), CSI (Kriminálka Las Vegas) nebo Manhattan Love Story. Nejzajímavější ale jistě je, že už si roli prince vyzkoušel a to ve filmu William a Kate, kde si zahrál prince Williama.


Líbí se vám příběh královské rodiny? Nebo máte raději příběhy z Portlandu a okolí?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alyssun
před 232 týdny
Už z toho začínám mít úplnou husinu, ze všeho co se tam děje! Juliet,...
Butcher
před 223 týdny
Stejne me prekvapuje ze do te doby si wessenu nikdo nevsiml....
ševča
před 220 týdny
Když už tam ty královské rodiny furt strkají, tak by měli o nich trochu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY