Facebook Twitter E-mail
2. února 2015

Supergirl našla svého Jimmyho Olsena

Jen před pár dny jsme vás informovali o tom, že Supergirl si zahraje Melissa Benoist a dnes přicházíme se zprávou o obsazení další postavy. Právě byla obsazena postava Jimmyho Olsena a představí se v ní Mehcad Brooks.

Tohoto herce se můžete pamatovat hned z několika seriálových rolí. Fanouškům seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky) se jistě vybaví jako Matthew Applewhite. Fanoušci True Blood (Pravá krev) si ho pro změnu budou pamatovat z role Eggse a hlavní postavu si zahrál také v seriálu Necessary Roughness.

Nyní se tedy představí jako Jimmy Olsen, jehož postava je popisována jako inteligentní a zcestovalý fotograf z mediální společnosti CatCo, kde Kara (Melissa Benoist) pracuje. V poslední době se Jimmy usadil v National City, důvod však zůstává tajemstvím. Jeho povaha vzbudí Kařin zájem.

Stále ještě není známo obsazení Kařiny sestry Alex, generální ředitelky CatCo, Cat Grant nebo zaměstnance CatCo Wynna Schotta či agenta Hanka Henshawa.

Pilot k Supergirl připravuje dvojice Ali Adler a Greg Berlanti. Oba budou zároveň ve funkci výkonných producentů, kde je doplní ještě Sarah Schechter.


Jak se vám zatím líbí obsazení Supergirl? Koho byste obsadili do zbývajících rolí?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bored Silly
před 141 týdny
Původní nadšení mírně kleslo.. .
sevcte
před 141 týdny
Černej Jimmy? Vážně? To ještě můžou udělat z Cat číňanku a z Kary...
starpep
před 138 týdny
Už v Supermanovi byl šéfík Daily Planet černoch, naštěstí to byl Morfeus :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY