Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2015

Dočká se Scrubs vzkříšení na Netflixu?

Dočká se Scrubs vzkříšení na Netflixu?

Máme pro vás jednu horkou novinku. Nebo spíše spekulaci, podnět k diskuzi, otázku do pléna. Je tu šance, že by se legendární komedie Scrubs mohla dočkat pokračování? Hlavní hvězda říká ano!

Herec Zach Braff, který ve Scrubs ztvárnil svou životní roli doktora Johna „JD“ Doriana, před pár minutami postoval na svém Twitteru tuto zprávu:

„Scrubs will be renewed on Netflix“


Je to výkřik do tmy, vtípek na večer, nebo opravdová pravda? Bohužel jen nepřesnost. Zach vzápětí prohlášení vysvětlil: „Pro ujasnění: Nebudou nové epizody. Netflix jen plánoval od února stáhnout epizody ze streamu. Po vlně nevole už se ale nic stahovat nebude.“ Šlo tak vyloženě o přechytračení zvolenými formulacemi. Obnovení dává smysl i v tomto případě, ovšem nejde o obnovení, jaké všechny napadne :-)

Scrubs je americký seriál, který se vysílal sedm sezón na NBC a poté dvě na ABC. V deváté sérii došlo k výrazným změnám, když odešla velká část hlavních postav a příběh se zaměřil na nové internisty. Pro mnoho fanoušků tento přechod znamenal úpadek ve kvalitě a za finále se obecně považuje poslední díl osmé řady, který i my na SerialZone řadíme mezi nejlepší seriálové konce.

Pokud Scrubs neznáte, měli byste se stydět, přečíst si důvody, proč na seriál koukat a rychle to dohnat :-)

Pro ty z vás, kteří seriál znají, mají rádi a jsou (ne)spokojení s jeho koncem, máme otázku: Byli byste pro, aby seriál znovu ožil, ať už na Netflixu, nebo jinde? Brali byste návrat původních postav?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Winnie 2.0 윈이
před 146 týdny
Jen to prosím ne. Finále (8. série) bylo perfektní a nechtěl bych to něčím...
Shppen
před 146 týdny
Posledni dil 8. serie je dle meho nazoru nejlepsi ukonceni sitcomu jake kdy kdo...
Destinytte
před 146 týdny
Miluju Scrubs. Miluju Zacha. Ale myslím, že tohle by nevyšlo, seriál určitě ne,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY