Facebook Twitter E-mail
4. února 2015

Jessica Jones získává další posilu

Před pár dny pro vás byl připraven velký přehled o chystaných komiksových seriálech. Jedním z největších lákadel je spojení Netlixu a vydavatelství Marvel. Dnes se zaměříme na seriál A.K.A. Jessica Jones.

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o tom, že k Marvelu se chystá Doctor Who a už přicházíme s další novinkou, která se týká obsazení. Tentokrát jde o ženskou posilu.

K seriálu se připojí Rachael Taylor. Tuto australskou herečku si můžete pamatovat ze seriálu 666 Park Avenue, Charlieho andílci nebo z vedlejší role v Grey's Anatomy.

Zde se představí jako Patricia „Trish“ Walker, rozhlasová moderátorka, bývalá modelka a někdejší dětská televizní hvězda, známá svými fanouškům jako „Patsy“. Trish je blízkou přítelkyní Jessicy a pomůže jí s jedním z nejnebezpeč­nějších případů její kariéry. V Marvel komiksech se z Trish/Patsy nakonec vyklube hrdinka známá jako Hellcat.

Rachael Taylor je tedy již čtvrtým členem obsazení. První byla do role Jessicy Jones obsazena Krysten Ritter, nedlouho poté byl jako Luke Cage potvrzen Mike Colter a před pár dny i bývalý Doctor Who, David Tennant.

Dále bylo nově oznámeno, že pátou posilou seriálu bude slavná herečka Carrie-Anne Moss, která byla naposled vidět v hlavní roli zrušeného retro dramatu Vegas na CBS. Zde ztvární tajemnou a chytrou postavu, která by pro Jessicu mohla být velkým přínosem, pokud ji ovšem hrdinka hned na začátku úplně nevyškrtne ze svého života.


Jak se vám zatím zamlouvá obsazení Jessicy Jones? Máte v plánu zařadit komiksy od Netflixu do svého watchlistu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 145 týdny
Začínám se těšit víc a víc, obsazení zatím vypadá skvěle!
dagsoftware
před 145 týdny
Chloe, Malcolm, Jane, ... Pekne to pribúda.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY