Facebook Twitter E-mail
31. března 2015

Krmení pro watchlist: Younger

V dnešním článku vám představíme zbrusu novou singlekamerovou komedii Younger, na jejíž premiéru se můžete těšit již dnes na stanici TV Land. Opět se jedná o seriál, který vychází z knížní předlohy, tentokrát od spisovatelky Pamely Redmond Satran. Za vznikem seriálu stojí Darren Star, tvůrce světoznámého seriálu Sex and the City (Sex ve městě).

Younger byl pro stanici jednou z největších priorit. V srpnu 2013 se na projektu začalo pracovat a již o dva měsíce později byla objednána pilotní epizoda. Za necelého půl roku od objednávky pilotu dostal seriál zelenou. Odvysíláno bude 12 epizod, které se natáčely v New Yorku. Stanice se tímto snaží rozšířit nabídku singlekamerových komedií. O to se pokusila i se seriálem Jennifer Falls, který byl původně zamýšlen jako komedie multikamerová, avšak nakonec byl zvolen formát singlekamerový. Seriálu se bohužel nedařilo a po první sérii byl zrušen.

Seriál Younger vypráví příběh čtyřicetileté Lizy, která se najednou stane svobodnou matkou. Chce se vrátit zpátky do práce, avšak záhy zjistí, že v jejím věku je již téměř nemožné nějakou práci sehnat. V baru však narazí na jednoho mladíka, díky kterému si uvědomí, že vypadá na míň, než jí ve skutečnosti je. Projde menší proměnou, se kterou jí pomůže její nejlepší kamarádka Maggie, a rozhodne se předstírat, že je z ní 26letá mladá žena. Nakopnutá novým sebevědomím získá Liza práci v jedné vydavatelské firmě jako asistentka náladové Diany. Aby si splnila svůj pracovní sen, musí pracovat jako tým se svou novou kolegyní, mladičkou Kelsey. Během toho všeho si však musí dávat pozor, aby nikdo neodhalil její tajemství, o kterém ví pouze Maggie.

„Younger se nese v duchu pro nás trochu jiného stylu, avšak svým humorem a příběhem, ve kterém se divák najde, u nás skvěle zapadne. Celá stanice je z práce na seriálu a spoluprácí s Darrenem nadšena,“ uvedl generální ředitel TV Landu.

K televizním obrazovkám diváky dozajista přilákají i známé tváře v podobě hereckého obsazení. Roli čtyřicetileté Lizy si zahraje herečka Sutton Foster, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Bunheads. Jako její mladá kolegyně Kelsey se objeví Hilary Duff, kterou není třeba dále představovat. Svou kariéru si vybudovala v seriálovém, filmovém i hudebním světě. Jako nejlepší kamarádka Maggie se představí Debi Mazar, která má za sebou řadu epizodních a filmových rolí. Lizyinu šéfovou Dianu ztvární herečka Miriam Shor ze seriálu GCB. Do role Lizyina sexy nápadníka Joshe byl obsazen herec Nico Tortorella, který se do povědomí diváků zapsal zejména svou rolí Jacoba ze seriálu The Following (Stoupenci zla).

Seriál jsme si tedy představili a nyní už jenom zbývá zkouknout trailer.


Zaujal vás tento seriál? Dáte šanci alespoň pilotní epizodě? Potěšilo vás jeho obsazení?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dagsoftware
před 133 týdny
Sutton Foster že vizerá na 26??? Ja sa ani nedivím, tí "castingéri"...
svobma
před 133 týdny
Nevím, zda Sutton byla dobře vybraná pro hlavní roli, ale uvidíme, jak jí to...
Lill
před 132 týdny
Tak po troch epizódach musím označiť Younger ako moju najobľúbenejšiu komédiu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY