Facebook Twitter E-mail
5. února 2015

ABC si brousí zuby na nový hit od Shondalandu

Produkční společnost Shondaland, kterou vlastní Shonda Rhimes, slaví na stanici ABC řadu úspěchů. V současné době zde běží její tři divácky oblíbené hity Grey's Anatomy (Chirurgové), Scandal (Skandál) a letošní novinka How to Get Away With Murder (Vražedná práva). Nyní se objevila informace, že si stanice objednala pilot k projektu The Catch, který produkuje právě Shondaland. Scénáře se ujme Jennifer Schuur (Hannibal) a funkci výkonné producentky bude plnit Rhimes společně se svou kolegyní Betsy Beers (Private Practice).

Jedná se o drama, v jehož čele stojí nebojácná žena, která pracuje jako soudní účetní a živí se tak odhalováním podvodů. Její odvaha si projde velkou zkouškou, když získá nový případ, díky kterému bude čelit situaci, která by mohla obrátit celý její svět vzhůru nohama. Role zatím obsazena nebyla, ale na internetu probíhají vášnivé diskuze, kde zúčastnění řeší možnost, že ji ztvární opět zástupkyně afroamerické rasy, jak je pro Shondaland poslední dobou trendem.

Pokud by si stanice objednala celou sérii, jednalo by se o již čtvrtý seriál Shondalandu, který by na stanici ABC v současnosti běžel. Zároveň by se však nehodil do zaběhnutého programu „Shondiných čtvrtků“, který plně obsadily zbylé tři seriály. Místo by se uvolnilo v případě, že by byl jeden z nich zrušen, což je celkem nepravděpodobné, nebo byl přesunut na jiný večer.


Sledujete seriály z produkce Shondalandu? Potěšilo by vás, kdyby se na televizní obrazovky dostal další její kousek?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fandapcd
před 141 týdny
ABC za chvíli nebude dávat nic jinýho než Shondu. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY