Facebook Twitter E-mail
5. února 2015

Anna Gunn a Gary Sinise míří do spin-offu Criminal Minds

Během prosince jsme vás informovali o připravovaném spin-offu kriminálního seriálu Criminal Minds (Myšlenky zločince), jehož pilotní epizoda bude odvysílána jako jeden z dílů právě tohoto dramatu. A jelikož se tento díl začne natáčet již v půlce února, dochází pomalu k obsazování hlavních rolí.

První z nich získal herec Gary Sinise, který se do povědomí diváků zapsal jako detektiv Mac Taylor ze seriálu CSI: NY (Kriminálka New York). V novém spin-offu si zahraje Jacka Garretta, agenta, který pro FBI pracuje již dvacet let. Nyní řídí jednotku specializující se na případy, které se týkají amerických občanů, kteří se dostanou do potíží někde v zahraničí. Sinise se od ukončení CSI: NY věnoval humanitární práci své nadace a po roce a půl se vrací zpět k televizi.

Do další hlavní role byla obsazena herečka Anna Gunn, která se po dobu pěti sérií objevovala jako Skyler White v seriálu Breaking Bad (Perníkový táta). V Myšlenkách se představí jako Ally Lambert, expertka na mezinárodní právo a také talentovaná lingvistka. Její schopnosti a inteligence z ní dělají nedílnou součást celého týmu. Ten se bude snažit o to, aby se zločinci neztratili ve vodách mezinárodního práva, ale byli spravedlivě potrestáni.

Tím však casting nekončí. Do třetice se jedné z rolí zhostí herec Tyler James Williams, kterého si můžete pamatovat ze seriálu Walking Dead (Živí mrtví) nebo Go On. Ten se objeví jako počítačový analytik, který bude sídlit na domácí půdě, zatímco zbytek týmu bude často cestovat do zahraničí.


Potěšilo vás obsazení tohoto spin-offu? Budete jej sledovat, pokud získá objednávku na celou sérii?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šín Martin
před 145 týdny
Tak na ten spin off,jse tesim,jelikoz tam bude garry sinise
Cristie
před 145 týdny
Garry Sinise je skvělý, taky se těším.
offline
před 145 týdny
Super, poručík Dan je konečne späť :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY