Facebook Twitter E-mail
2. února 2015

The Musketeers: BBC objednává třetí sérii!

Dnešní podvečer přinášíme dobré zprávy pro milovníky britského dobrodružného seriálu The Musketeers. Stanice BBC One oznámila, že seriálu objednává třetí sérii. Obnovení bylo umožněno díky finanční podpoře ze strany BBC Worldwide a BBC America, společností, které taktéž přispěly na tvorbu prvních dvou řad.

„The Musketeers uspokojil své publikum na domácí scéně i po celém světě. Jsme nadšení, že můžeme seriál finančně podpořit a přivést ho zpět se třetí sérii,“ uvedla v oficiálním prohlášení BBC Worldwide.

Zprávu o obnovení poprvé zveřejnil na svém Twitteru režisér Andy Hay, který oznámil, že se nové epizody začnou natáčet v České republice od dubna. Fanoušci se můžou těšit na návrat všech čtyř hlavních představitelů – Lukea Pasqualina, Toma Burka, Santiaga Cabrery a Howarda Charlese. Seriál se odehrává v Paříži v 17. století a točí se okolo čtveřice osobních strážců krále Ludvíka XIII.

Druhá série se na televizní obrazovky vrátí pátou epizodou 13. února.


Baví vás britští Mušketýři? Jste rádi, že se seriál vrátí i v příštím roce s novou řadou? Jak si seriál zatím stojí bez Petera Capaldiho?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

KissyLock
před 141 týdny
Vzhledem k tomu, že to vždycky natáčejí hned vedle mojí školy, tak mám...
ševča
před 134 týdny
Série měla zatím dva trochu slabší díly, ale jinak ho mám fakt ráda a materiálu...
je.te
před 133 týdny
Také bych ráda viděla kalendář natáčení,hned bych vyrazila očumovat :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY