Facebook Twitter E-mail
3. února 2015

Nathan Fillion bude hostovat v The Big Bang Theory!

Herec Nathan Fillion, hvězda seriálu Castle (Castle na zabití), se objeví v jedné z nadcházejích epizod populárního sitcomu The Big Bang Theory. Těšit se na něj můžete již 19. února, kdy bude mít tato epizoda svou premiéru.

Hrát bude sám sebe a svou přítomností překvapí Raje (Kunal Nayyar) a Leonarda (Johnny Galecki), kteří jej náhodou uvidí sedět v restauraci. Začnou spolu debatovat o tom, zda je to skutečně Nathan Fillion a zda by jej měli požádat o společnou fotku. Z uveřejněné promo fotky vyplývá, že jej nakonec skutečně osloví.

Zpráva o tomto castingu je pro všechny fanoušky dozajista potěšující, avšak vůbec ne zarážející. Zejména Sheldon (Jim Parsons) je totiž velkým fanouškem scifi seriálu Firefly, ve kterém ztvárnil Fillion hlavní roli, na což v průběhu celého seriálu Sheldon několikrát poukázal. Jeho zrušení mu dodnes leží v žaludku. Sledování Firefly dokonce zahrnul i do své smlouvy, kterou musel Leonard podepsat, ovšem tenkrát byl přesvědčený, že seriál poběží ještě spoustu let.

Fillion však není jediný z obsazení Firefly, který si v Big Bangu zahostoval. V druhé sérii se v jedné epizodě představila i Summer Glau, která se ocitla ve stejném vlaku, kterým do San Francisca společně cestovali Sheldon, Leonard, Raj a Howard (Simon Helberg). Raj s Howardem se celou dobu předháněli, kdo na Summer udělá větší dojem, čímž jí nakonec celou cestu akorát znepříjemnili.


Máte radost z této zprávy? Viděli jste seriál Firefly? Líbí se vám narážky na tento seriál?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 233 týdny
Tak to bude supr! :) Mě to zrušení taky pořád leží v žaludku. Smaž se...
ševča
před 228 týdny
Tak Nathan si ze sebe nemá problém dělat srandu, takže to určitě bude stát za...
ESESEL
před 228 týdny
Stálo, ale mohl mít více prostoru... :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY