Facebook Twitter E-mail
3. února 2015

Další novinka zrušena!

Po delší době se stanice rozhoupaly a oznámily konec jednoho ze svých adeptů na letošní nový hit, který se však rozhodně nekonal. Náš lvíček Simba se tak může radovat z královské snídaně :-) Tentokrát je na vině stanice CBS. Ačkoliv zrušení seriálu není oficiálně potvrzeno ze strany stanice, nic moc jiného se očekávat nedá.

CBS oznámila, že v následujících dvou čtvrtcích místo posledních dvou epizod The McCarthys nasadí opakování The Big Bang Theory. Sitcom The McCarthys byl původně naplánován v programu s novými epizodami na 5. a 12. února. Nyní to ale vypadá, že zbylé dva díly odvysílány nebudou.

Zrušení seriálu, ač zatím nepotvrzené, není vůbec překvapující. Seriál byl na podzim nasazen na čtvrteční večery po Two and a Half Men, zakončoval dvouhodinový komediální blok na stanici. Sledovanost však od začátku byla podprůměrná. The McCarthys si odbyl premiéru s ratingem 1.7 a osmi miliony diváků. Čísla během podzimu kolísala, padala až na rating 1.1, většinou se ale seriál držel na úrovni 1.4. Po Vánocích přišlo v lednu zlepšení, sitcom se vrátil opět s číslem 1.7. Poslední odvysílaná epizoda získala výsledek 1.6 a něco přes sedm milionů diváků.

Nyní nezbývá, než zkontrolovat tipovačku. Z týmů získávají bod všichni kromě Gorilly. Žádné megaskóre však správně tipující nečeká, jelikož pro zrušení hlasovalo celých 80 % lidí.


Dali jste The McCarthys šanci? Mrzí vás zrušení seriálu? Jak si nyní v tipovačce stojíte?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 146 týdny
+1 :-)
Winnie 2.0 윈이
před 146 týdny
Další bodík do zásoby. :-)
ragelly
před 146 týdny
Já tentokrát bez bodu :'( :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY