Facebook Twitter E-mail
8. února 2015

Mrcha z Glee se stěhuje k Devious Maids

Jeden ze světlých bodů Glee, které seriálu vydržely zářit po celou dobu vysílání, je bezesporu herečka Naya Rivera alias Santana Lopez. Rivera si ještě před skončením seriálu, který ji proslavil, našla novou práci.

V létě se objeví na stanici Lifetime ve třetí sérii soap opery Devious Maids. Její postava Blanca se zdrží na více epizod. Blanca pracuje pro dokonalou rodinu v Beverly Hills, nebo alespoň v jejích očích je dokonalá. Dívka ale brzy odhalí velké tajemství, které jí dá do rukou moc změnit navždy svůj život.

Rivera není v seriálovém prostředí žádným nováčkem. Svou kariéru začala už ve čtyřech letech, kdy byla obsazena do dětské role Hillary v seriálu The Royal Family. Ještě před začátkem Glee působila v letech 2002–2006 ve vedlejší roli Donny v seriálu The Bernie Mac Show.

Devious Maids dosud nemá přesně stanovené datum návratu, očekává se opět nasazení v letních měsících. Glee má za sebou půlku závěrečné série, finále seriálu bude odvysíláno v druhé polovině března.


Oblíbili jste si Nayu v Glee? Jste na ni zvědaví v Devious Maids? Myslíte, že se do soapky hodí?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 179 týdny
Ano, Nayu jsem objevila v Glee... a teď jsem díky ní zase objevila seriál!...
Pipa22
před 178 týdny
Santana a Brittany - budu rada, pokud jim to klapne... ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY