Facebook Twitter E-mail
18. února 2015

Výzva! Zeptejte se Novy na to, co vás zajímá!

Před několika dny jsme pro vás připravili trojdílnou sérii článků o tom, co chystá Nova Group na svých stanicích Nova, Nova Cinema, Smíchov a Fanda pro rok 2015. Neuspokojily vás odpovědi? Nedočkali jste se svých oblíbených seriálů? Nebo máte úplně jinou otázku přímo na zdroj? Pak pro vás máme jedinečnou příležitost!

V diskuzi pod článkem se můžete zeptat na to, co vás ohledně těchto stanic zajímá. Může jít o dotazy na seriály, vysílací časy, dabing… prostě cokoliv vás napadne. Ze všech dotazů vybereme ty nejzajímavější / nejvíce zastoupené, které přepošleme dál, a na které vám poté ve velkém článku odpovíme.

Aby se neopakovaly otázky na to, co už tu bylo nedávno řečeno, před položením dotazu si prosím pročtěte tyto tři články:

Velký přehled 2015: Seriály na Nově I
Velký přehled 2015: Seriály na Nově II
Velký přehled 2015: Seriály na Nově III


Na závěr vás poprosíme, abyste trošku zapřemýšleli, než pošlete dotaz na nějaký seriál. Logické je, že Nova nebude vysílat věci, které znáte např. z České televize nebo ze stanic Primy Group. Pokud byl seriál nasazen na jiné české stanice (s výjimkou AXN a podobných), pak je velmi nepravděpodobné, že by ho později převzala nějaká konkurenční stanice.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cez
před 250 týdny
My chceme odpovědi :)
Fruiko
před 250 týdny
Zatím nikdo nepoložil pořádnou otázku. :-P Jinak článek je naplánován na...
levai
před 237 týdny
Kdy budou odpovědi?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY