Facebook Twitter E-mail
12. února 2015

Brooklyn Nine-Nine: Hvězda Raising Hope opět na FOXu

Necelý rok po konci Raising Hope se na FOX znovu vrací Garret Dillahunt. Rozhodně nemá v plánu přeřadit na jiný žánr, protože se plánuje objevit v policejní komedii Brooklyn Nine-Nine, které aktuálně běží druhá série.

Dillahunt si na 99. okrsku zahraje hvězdného detektiva, který je popsán jako nejlepší v celém oddělení. Je jenom přirozené, že se na něj Jake (Andy Samberg) i Amy (Melissa Fumero) budou snažit udělat dojem za každou cenu, akorát u Amy to neskončí jen u kolegiálního obdivu. Tento detektiv se totiž stane jejím milostným zájmem, z čehož nebude Jake příliš nadšený a na povrch se dostane jeho žárlivá stránka.

Kromě své velké role v Raising Hope Garret momentálně hraje v poslední sérii Justified a objevil se rovněz v jednom z pilotů Amazonu, konkrétně v Hand of God po boku Rona Perlmana a Dany Delany. Vybaví si ho ještě fanoušci westernového dramatu Deadwood nebo Leap Years či The Book of Daniel, které ovšem neměly dlouhého trvání.

Datum odvysílání epizody, kde se Dillahunt staví na brooklynském okrsku, zatím nebylo pevně stanoveno, ale mělo by jít o jednu z jarních epizod. V jarních dílech Brooklyn Nine-Nine se objeví i Bradley Whitford v roli Jackova táty, jak jsme informovali začátkem února.


Potěšil vás návrat Garreta Dillahunta na obrazovky FOXu? Těšíte se na jeho účinkování v Brooklyn Nine-Nine?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dagsoftware
před 144 týdny
Z nadpisu som dúfal, že to bude Sabrina, a potom toto...
inekafe
před 144 týdny
yep...a ja som podľa fotky k článku tipoval, že to bude Martha...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY