Facebook Twitter E-mail
9. února 2015

Přežije Constantine? Nový domov v dohlednu!

Budoucnost Constantina zatím nevypadá moc růžově. Stanice NBC, kde se novinka vysílá, před několika měsíci oznámila, že první série skončí s třinácti epizodami. Od té doby nepřišly žádné zprávy ohledně obnovení. Čím více se blížíme ke konci, tím více se fanoušci seriálu strachují o osud svého nového oblíbence. Nyní se však začínají objevovat zprávy o tom, že by Constantine mohl pokračovat dál!

Ačkoliv se seriál musí po celou dobu vysílání potýkat s nízkými čísly sledovanosti, dokázal si od podzimu vybudovat aktivní a vášnivou fanouškovskou základnu. Když se poprvé objevily zprávy o konci natáčení, internet ihned zaplavily posty s hashtagem #SaveConstantine, které dodávají naději ohledně budoucnosti dramatu. Bohužel se však nic moc k lepšímu neobrátilo. Před několika dny NBC oznámila pětici obnovených dramat, mezi kterými Constantine chyběl. Znamená to ale, že veškeré naděje pro tuto adaptaci DC komiksu již umřely? Možná že ne.

Podle zdrojů NBC nechce Constantina jen tak pohřbít. Zaměstnanci se aktivně snaží přijít na způsoby, jak by seriál mohl přežít. Pozor, jedná se opravdu pouze o myšlenku či možný plán, jak by to mohlo probíhat. Nic není stoprocentní a nemusí z toho nakonec vůbec nic být, ale je to způsob, který se tvůrcům seriálu líbí.

O co jde? Základem není ani tak to, že by Constantine zůstal na NBC. Možné by bylo přesunout drama na kabelovku Syfy, kde před nedávnem běžel maraton odvysílaných epizod, který si vedl velmi dobře. Zde by Constantine mohl být přetransformován jako Hellblazer. Nová stanice by znamenala trošku více svobody k prozkoumávání temnějších aspektů komiksu a seriál by tak potenciálně mohl oslovit širší publikum.

Jak už jsme ale uvedli, nic z toho se zatím nedá tvrdit s jistotou. Podle zdroje je to způsob, který NBC zvažuje a doufá, že bude proveditelný. Zatím není ani jasné, s jakým časovým odstupem se dozvíme něco konkrétnějšího. Prozatím se musíme smířit pouze s možností, že se dočkáme na Syfy Hellblazera s hereckým obsazením z Constantina.


Jak se vám tento nápad líbí? Doufáte, že projde? Nebo pořád věříte, že se i přes nízkou sledovanost najde pro Constantina místo v programu NBC na příští sezónu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 131 týdny
No neviem, podľa môjho pozorovania vždy, keď sa objavia nejaké...
ragelly
před 131 týdny
Velké oznamovačky začnou cca za 2-3 týdny, myslím, že si NBC nechá tu zprávu...
Seraphine313
před 131 týdny
Tady fakt ne :) NBC teď navíc nemá potřebu cokoliv oznamovat... pokud...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY