Facebook Twitter E-mail
11. února 2015

The Flash si upraví padoucha k obrazu svému

Seriál The Flash se mezi letošními novinkami opravdu blýsknul. Stále však před sebou má ještě několik epizod do konce série a tak shání posily, které v nich představí. Nyní se tvůrci rozhodli uzpůsobit si jednoho z komiksových padouchů k obrazu svému.

Do konce série by se měl představit ještě Bug-Eyed Bandit, který je v původních komiksech mužskou postavou a právě tady přichází ten zvrat. Tvůrci se do této role totiž rozhodli obsadit Emily Kinney a z této postavy tedy udělat ženského padoucha.

Představena bude v 18. epizodě s názvem All-Star Team-Up jako Brie Larvan (v komiksem Bertram Larvan), když Central City navštíví Ray Palmer/Atom (Brandon Routh) a Felicity (Emily Bett Rickards). Bug-Eyed Bandit je jeden z klasický protivníků právě Atoma. Brie je popisována jako narcistická tech-kouzelnice, která páchá škodu v Central City. Po příjezdu do města musí Felicity uznat, že má opravdu zdatnou soupeřku a obě ženy se pustí do hackerského souboje o Flashův život.

Herečku Emily Kinney znají především fanoušci seriálu The Walking Dead (Živí mrtví), kde hrála postavu Beth. Nedávno jsme vám také přinesli informaci, že se objeví i v seriálu Forever.


Jak se vám záměna pohlaví z záporáka z komiksu líbí? A co říkáte na nového hosta?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 140 týdny
Och, už som sa bála že ju tak skoro neuvidím a ona bude v Flashovi aj...
Destinytte
před 140 týdny
Výborně.:))
dagsoftware
před 139 týdny
vizerá fajn

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY