Facebook Twitter E-mail
14. února 2015

OUaT: Návrat prohnané čarodějky ze Západu

Už od nás víte, že se vrátí Eion Bailey a Joanna Garcia Swisher – tedy Pinocchio a Ariel. Přibudou k nim Ernie Hudson coby vládce moří Poseidon (otec Uršuly) a Sebastian Roché (král Sebastian, otec Aurory). Také víte o obsazení Patricka Fischlera.

Nyní na list castingů přibylo i jméno, které už je v souvislosti s Once Upon a Time známé, protože to, že vaše postava v seriálu zemře, ještě neznamená, že pro vás natáčení skončilo. Své o tom teď může vyprávět i Rebecca Mader. V třetí řadě si zahrála hlavní roli záporáka v podobě prohnané čarodějnice ze západu jménem Zelena.

Do čtvrté série (tedy alespoň do druhé poloviny) se chystají Královny Temnoty, neboli trio Cruella de Vil, Ursula a Maleficent. Nemusíte se bát, že by se Zelena vrátila zpět k životu a přidala se do už tak přeplněného obsazení. Scény, které Rebecca natáčí jsou flashbacky (záblesky minulosti).

Rampelník s Královnami a stejně tak Emma, Henry a Regina hledají své šťastné konce. Pomůže k nim Zelena? Ukáže se, že věděla něco důležitého? Na odpověď si budeme muset počkat do prvního března, kdy čtvrtá série pokračuje na ABC.


Co říkáte na vývoj seriálu? Líbila se Vám Zelena? Které další postavy by jste rádi viděli znovu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kattharinna
před 140 týdny
Nyní na list castingu přibYlo jméno..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY