Facebook Twitter E-mail
17. února 2015

Agents of S.H.I.E.L.D.: Drea de Matteo v roli záporáka

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si stále ještě užívá své zimní přestávky, ale jeho návrat se již nezadržitelně blíží. A čím blíže je, tím více dostáváme informací. Před pár dny jsme vás informovali o tom, že agenti rozradí více o Inhumans a dnes přináší další zprávy.

Jako první si představí novou postavu, na kterou se fanoušci seriálu mohou těšit. Bude jí herečka Drea de Matteo. Tu si jistě pamatují fanoušci seriálu Joey případně Desperate Housewives (Zoufalé manželky). Největší roli však měla v seriálu The Sopranos (Rodina Sopránů), kde si zahrála Adrianu.

V nadcházející epizodě dramatu ABC se představí Karla Faye Gideon. Karla je velmi nadanou ženou se silnou nenávistí vůči organizaci S.H.I.E.L.D., nikoho tak jistě nepřekvapí, že spojí síly s Calem (Kyle MacLachlan), otcem Skye (Chloe Bennet).

Druhá zpráva potěší hlavně fanoušky herečky Adrianne Palicki, potažmo její postavy Bobbi “Mockingbird” Morse. Ta se poprvé v seriálu představila na konci října a nyní byla oficiálně povýšena na pravidelnou součást Coulsonova (Clark Gregg) týmu.


Co na nové záporáka říkáte? Dokáže agentům zkomplikovat život? Jste rádi za povýšení Adrianne Palicki?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY