Facebook Twitter E-mail
19. února 2015

John Oliver z HBO nezmizí nejméně další dva roky!

Oblíbili jste si relativně novou talkshow Last Week Tonight with John Oliver, která se poprvé představila v dubnu loňského roku? Pak tedy budete rádi, když vám povíme, že HBO tuto úspěšnou satirickou talkshow obnovila pro další dvě série!

John Oliver udělal svou první velkou díru do světa pozdních talkshow svým vystupováním v The Daily Show, kde v roce 2013 zaskakoval za Jona Stewarta v době jeho nepřítomnosti, a zjevně mu došlo, že má v televizní zábavě co nabídnout, a tak 27. dubna 2014 začal svou vlastní show. Tam se, narozdíl od mnoha tolik známých konkurenčních talkshows, tolik nesoustředí na hosty, ale právě na koncept, jakým jeho show žije. Podobně jako The Daily Show od Comedy Central se věnuje aktuálním událostem ve světě a následně se snažit jak informovat, tak i pobavit svým typickým satirickým humorem.

Momentálně se na HBO vysílá druhá řada a díky obnovení pro dvě další to znamená, že se Johna Olivera nezbavíme nejméně ještě do roku 2017. U nás můžeme Johna Olivera vidět na HBO Comedy nebo třeba na VideaČesky.cz, kde můžete sledovat jednotlivé části talkshow i s českými titulky.


Potěšilo vás dvojnásobné obnovení talkshow Johna Olivera?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 143 týdny
To je supr, Oliver je jedním z mála, který nejen pobaví, ale i předa...
Emigna
před 143 týdny
Skvělá zpráva, vážný témata dokáže podávat s neuvěřitelným humorem....
Tulrika
před 143 týdny
John je brilantní. Jsem ráda, ža nám vydrží

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY