Facebook Twitter E-mail
9. května 2008

Krimi Třetí hlídka na AXN

V květnu AXN uvede premiérové díly úspěšného seriálu Třetí hlídka

AXN jako první stanice v České republice odvysílá seriál Třetí hlídka. Jednotlivé díly poběží na AXN od úterý 27. května každý všední den ve 20:00.

Třetí hlídka je určena pro všechny závislé na adrenalinu. Diváci se mohou těšit na policisty, hasiče a záchranáře, ale i na romantiku. Producent seriálu John Wells stojí za seriálem Pohotovost, což už je samo o sobě zárukou toho, že bude seriál akční jízdou plnou nebezpečí a dostojí kvalitám svého seriálového předchůdce. Není divu, že si během svých šesti sezon získal pozornost milionů televizních diváků.

Děj se odehrává v New Yorku a sleduje hrdinské činy skupiny oddaných policistů, hasičů a záchranářů, jejichž pracovní směna se odehrává mezi třetí a jedenáctou hodinou ranní, a proto je nazývána jako „třetí hlídka“. Realisticky zobrazuje život všech tří pohotovostních služeb města New York v jeho nebezpečných i krásných stránkách. Seriál je zaměřen na životy hrdinů všedního dne, kteří každodenně riskují své životy, aby mohli zachránit ty naše. V prvním dílu se představí dva nováčkové v pohotovostních službách. Tyrone Davis junior je mladým policistou, který je přidělen ke starému parťákovi svého otce – k Johnovi „Sully“ Sullivanovi, zatímco Carlos se stává novým členem u záchranářů. Carlos jezdí v sanitce společně se dvěma staršími záchranáři, kterými jsou Monte „Doc“ Parker a Jerry Mankowitz. Ovšem hned během prvního dne ve službě dojde k nehodě způsobené mladou opilou řidičkou, a na Carlose je toho příliš. Davise při prvním dnu ve službě zase pozvrací při potyčce opilec. Skvělý začátek!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Veronika
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY