Facebook Twitter E-mail
25. února 2015

Chicago Med dolaďuje svoje obsazení

Už nějakou dlouho vás informuje o tom, že se chystá další spin-off, který bude souviset se seriálovým světem Dicka Wolfa. Hasičská stanicepolicejní jednotka z Chicaga by se měla rozrůst ještě o nemocniční oddělení.

Už víme, že se v Chicagu P.D. představí jeden z doktorů. Před pár dny jsme vás informovali také o obsazení jedné sestřičky z této nemocnice. Nyní se obsazení opět o něco rozrostlo.

K Chicagu Med se připojí také herečka Laurie Holden. Ta se nějakou dobu neúspěšně snažila uniknout zombie apokalypse v seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Nyní vymění záchranu vlastního života za záchranu ostatních. Představí se totiž jako Dr. Hannah Tramble, nebojácná a velmi schopná žena, pracující na chirurgii. Díky svému tvrdému dětství bude mít i temnou stránku.

Druhou ženou, která se k seriálu připojí je S. Epatha Merkerson. Herečka, která má se seriálovým světem Dicka Wolfa neuvěřitelné zkušenosti. Její nejznámější postavou je Anita Van Burenová, vyšetřovatelka, která byla nedílnou součástí policejní jednotky ze seriálu Law & Order (Zákon a pořádek) dlouhých 16 let a natočila 391 epizod. Čeká ji tedy výměna odznaku za bílý plášť.

V Chicago Med by se měla představit jako Sharon Goodwin, vedoucí nemocnice. Přesto, že nemá ráda politikaření a má jen malou trpělivost na hlouposti, tak vyniká tím, že dokáže udržet dveře nemocnice otevřené.

Zatím poslední obsazeným členem je Oliver Platt. Ten naposledy hrál v oceňovaném seriálu Fargo, ale znát ho můžete i ze seriálu Huff nebo The Big C (Ve znamení raka). V Chicago Med by se měl představit jako Dr. Daniel Charles, brilantní vedoucí psychiatrie.

Pilotní epizoda pro Chicago Med bude představena v 19. epizodě Chicago Fire.


Jak se vám zatím zamlouvá obsazení Chicago Med? Myslíte, že pilot uspěje a seriálový svět Chicaga se opět rozroste?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 136 týdny
Celkově to byl hodně zajímavý díl. Jen by tam už nemusely pořád rvát tu Shay....
Lill
před 136 týdny
Súhlas so Shay, ten memoriál som vtedy tiež kritizovala. Mne to príde, že až...
stonefire
před 136 týdny
On by asi ten backdoor pilot byl lepší, kdyby SPOILER » nemuseli řešit Kellyho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY