Facebook Twitter E-mail
22. února 2015

Supergirl už ví, kdo bude hrát její matku

Supergirl patří mezi ty nejsledovanější projekty, které se chystají na příští seriálovou sezónu a také je jedním z těch, o kterých vám pravidelně přinášíme informace. Je to zhruba měsíc, co jsme se dozvěděli, že Supergirl si zahraje Melissa Benoist. Pár dní na to bylo oznámeno, že Jimmyho Olsena si zahraje Mehcad Brooks a nyní přicházíme s další zprávou o castingu.

Tentokrát již známe jméno herečky, která si zahraje biologickou matku hlavní hrdinky. Kařina matka Alura Zor-El je popisována jako silná urozená žena, jejíž moudrost a rady se odráží napříč časem a prostorem, což na své superhrdinské cestě Kara jistě ocení. V této vedlejší roli se představí Laura Benanti.

Ta momentálně zpívá a hraje v seriálu Nashville, ale znát ji můžete také ze seriálu Go On, Playboy Club či Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti.

Stále ještě není známo obsazení Kařiny sestry Alex, generální ředitelky CatCo, Cat Grant nebo zaměstanance CatCo Wynna Schotta či agenta Hanka Henshawa.

Pilot k Supergirl připravuje dvojice Ali Adler a Greg Berlanti. Oba budou zároveň ve funkci výkonných producentů, kde je doplní ještě Sarah Schechter.


Jak se vám zatím zamlouvá obsazení Supergirl? Koho byste si přáli do zbývajících rolí?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY