Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2015

Hvězda Homelandu má nový seriál

Kabelová stanice Showtime má spadeno na nové drama Billions, do kterého chce obsadit veterána ze seriálu Homeland (Ve jménu vlasti), a sice Damiana Lewise. K němu se přidá i herec nominovaný na Oscara Paul Giamatti. Showtime již objednala dvanáctidílnou první sérii s datem vysílání stanoveným na rok 2016.

Toto drama bude sledovat blížící se kolizi dvou nemalých postav: tvrdého, politicky zdatného návladního Chucka Rhoadese (Paul Giamatti) a ambiciózního, geniálního krále hedgeových fondů Bobbyho ‚Axe‘ Axelroda (Damian Lewis). K vedoucí dvojici se dále připojí například Maggie Siff, Malin Akerman, Toby Leonard Moore, David Costabile a Condola Rashad. Role režiséra se ujme uznávaný Neil Burger (Divergent), který bude rovněž výkonným producentem seriálu.

K objednávce Billions se vyjádřil i ředitel stanice David Nevins. „Dynamické hvězdné párování Paula Giamattiho a Damiana Lewise je doplněno stejně vzrušujícím týmem tvůrců tohoto seriálu. Andrew Ross Sorkin, jeden z nejprominen­tnějších finančních žurnalistů současnosti, spojil síly s Brianem Koppelmanem a Davidem Levienem, dvěma z hollywoodských nejuznávanějších scenáristů, aby se vypořádali s neuvěřitelně včasným a zajímavým tématem. S takovýmto hereckým a scenáristickým kalibrem si dovolím tvrdit, že autentičnost seriálu a pohled zevnitř budou velmi přitažlivé pro náročné diváky.“


Zaujal vás nový seriál Billions? Dáte mu šanci a věříte ve vznik dalšího z ikonických seriálů pod značkou Showtime, nebo půjde o zklamání s malou dobrou trvání?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 137 týdny
Už jen kvůli Damianovi tomu šanci dám. :-) Ještě uvidíme, jak dopadne...
Cristie
před 137 týdny
Určitě, také kvůli Damianovi.
Mehal
před 137 týdny
Tak jakým traumatem si projde v tom seriálu...už byl zajatce,vězněm a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY