Facebook Twitter E-mail
24. února 2015

Broadchurch dostává třetí sérii!

Fanoušci britského kriminálního dramatu Broadchurch se můžou začít radovat! Stanice ITV oznámila, že seriál prodlužuje pro třetí řadu.

V příštím roce se vrátí také hlavní herecké duo David Tennant a Olivia Colman. Informace o dalších hercích dosud nejsou známy. Drama si za poslední dva roky dokázalo získat přízeň kritiků i diváků.

První série sledovala důsledky tragické smrti mladého chlpace Dannyho. Detektivové vyšetřovali, kdo ho zabil, a nakonec viníka odhalili. Ve druhé řadě probíhal soud, kde vrah prohlásil, že je nevinen. Rodina zemřelého chlapce musela čelit nátlaku médií. Obě série si ve sledovanosti vedly skvěle, v průměru každou epizodu sledovalo přes 9 milioinů diváků.

Scénáře ke třetí sérii se opět ujme Chris Chibnall. Stejný zůstane také celý výkonný produkční tým.

„Jsme ohromeni, že nás na naší dobrodružné cestě každý týden doprovází devět milionů lidí. Třetí kapitola byla v mém plánu dlouhou dobu a jsem nadšený, že budu moct pro tyto postavy znovu psát,“ uvedl Chibnall.


Sledujete Broadchurch? Dá se seriál vůbec porovnat s neúspěšným americkým remakem? Jste rádi, že se drama vrátí i v příštím roce?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Hermes
před 143 týdny
nevie niekdo kde sa da pozrieť druhá séria ? ďakujem
olizmijahodu
před 143 týdny
Ani jsem moc nedoufal, tohle je parádní.
kneznaL
před 142 týdny
Super. Skvělá zpráva. Jen doufám, že si to udrží kvalitu prvních dvou řad.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY