Facebook Twitter E-mail
28. února 2015

Kačeří příběhy se vrací!

Ano, čtete správně. Od konce tohoto všudeznámého kresleného seriálu uplynulo už 25 let a nedávno se objevila zpráva, že se po tolika letech Kačeří příběhy opět vrátí na televizní obrazovky, konkrétně na Disney XD, a to pod stejným názvem, tedy DuckTales.

Tyto kačery a kačerky si naši pravidelní čtenáři mohli připomenout v prvním díle nové rubriky Slyšte, slyšte, kde jste se mohli opět zaposlouchat do tolik známé melodie, kterou si určitě většina z vás vybaví z dob, kdy jste ještě jako malí seriáloví maniaci vysedávali před televizí. Disney XD se ovšem rozhodla nezůstat jen u nostalgie a řekla si, že představí reboot jednoho ze svých hodně známých seriálů. Starší viceprezident tohoto kanálu Mark Buhaj v prohlášení uvedl, že si podle něj Kačeři zaslouží šanci oslovit i dnešní generaci.

“DuckTales má v historii naší stanice zvláštní místo. Nechalo se inspirovat komiksovými knihami Disneyho legendy Carla Barkse a díky svému vypravování a uměleckému šoumenství utvořilo trvalý standard pro animovanou zábavu, která spojuje jak děti, tak i dospělé. Náš nový seriál se vrátí s toutéž energií a dobrodružným duchem a přenese ji do nové generace.”

Kačeří příběhy se svého času dočkaly rovné stovky epizod, tak uvidíme, jestli si stejného počtu dožije i tento reboot, který by se měl na obrazovkách amerických diváků (a na monitorech nás, českých diváků) objevit někdy v roce 2017.


Je podle vás dobrý nápad oživit po tolika letech nám tolik známé Kačery? Označíte si v kalendářích rok 2017, nebo se tomuto rebootu animované klasiky vyhnete obloukem?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 176 týdny
Toho se právě bojím... že to bude vypadat jak ti noví Šmoulové (nesoudím film...
Pospec
před 176 týdny
I v dnešní době můžou vznikat skvělé 2D animáky, Legend of Korra je toho...
ševča
před 170 týdny
Přesně tak. Ta filmová hrůza mě odradila už trailerem, to je až urážka těch...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY