Facebook Twitter E-mail
27. února 2015

Společný spin-off Arrowa a Flashe nabírá hvězdné obsazení

V lednu jsme vás upozornili na to, že stanice CW uvažuje nad seriálem o dalším komiksovém hrdinovi – Atomovi. Nyní tato myšlenka začíná dostávat konkrétní obrysy! Stanice oznámila, kteří herci z dvou nejpopulárnějších seriálů stanice, komiksových předělávek Arrow a The Flash, se v potenciální novince objeví. Za projektem stojí tvůrci Arrowa v čele s Gregem Berlantim.

Atomovi se prozatím upsali herci, které z obou seriálů důvěrně známe. Hlavní role připadá Brandonovi Routhovi a jeho Rayovi Palmerovi (Atom). Caity Lotz se vrátí. Její postava Sary Lance (Canary) však v letošní sezóně zemřela. Prozatím není jasné, zda se objeví jako Sara, nebo ztvární jinou osobnost. Ve hře je také Wentworth Miller a jeho Leonard Snart (Captain Cold) a Victor Garber alias Dr. Martin Stein (Firestorm).

Zástupci stanice na závěr dodali, že se v Atomovi objeví tři další postavy z DC Universa, které prozatím nebyly představeny ani v Arrowovi, ani ve Flashovi, které ovšem budou hrát v novém dramatu velkou roli. Arrow a The Flash v letošní sezóně slaví velké úspěchy se svými crossovery. Je možné, že by se ve spin-offu mohly čas od času objevovat také další postavy z obou hitů. Drama je prozatím ve vývojové fázi, nicméně s tak silným hereckým obsazením je možné, že přeskočí pilotovou fázi a dostane rovnou objednávku pro seriál s nasazením v midseason.


Líbí se vám obsazení potenciální novinky? Chtěli byste Atoma vidět v programu už v příští sezóně? Má CW šanci uspět a nebýt zahlcena třemi hrdinskými seriály současně?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LadyJ
před 138 týdny
Už zase? Nic se nesmí přehánět.
spike
před 138 týdny
Jako, že ji Atom vykope z hrobu a nějak záhadně oživí? :D
adush
před 135 týdny
Dneska jsem zkoukla trailer z Paleyfestu o Arrow a musím teda říct,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY