Facebook Twitter E-mail
27. února 2015

How to Get Away with Murder neoficiálně prodloužen!

Oblíbili jste si jednu z nejúspěšnějších novinek letošní sezóny, dramatický thriller How to Get Away with Murder (Vražedná práva)? Navnadilo vás finále první série na další pokračování? Pak pro vás máme alespoň částečně dobré zprávy!

Ačkoliv nebylo oficiálně potvrzeno, že se drama s Violou Davis v hlavní roli vrátí s druhou sérií, je to více než pravděpodobné. Když pomineme skvělé výsledky ve sledovanosti, stanice ABC po odvysílání finále vydala promo s názvem „We'll Be Back Next Season“ neboli „Vrátíme se v příští sezóně“.

Oficiální objednávka druhé řady nás čeká pravděpodobně až v první polovině května, těsně před začátkem Upfronts. Seriál se od první epizody stal hitem. Premiéru si nenechalo ujít velmi slušných 14 milionů diváků s ratingem 3.8. Spolu s čísly z DVR byl v té době seriál nejsledovanějším pořadem Velké pětky. První série (stejně jako i potenciální další řady) je zkrácená na 15 epizod kvůli nabitému programu Violy Davis.


Potěšilo vás promo od ABC? Je pro vás návrat seriálu vůbec nějakým překvapením, nebo jste s tím počítali od začátku?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 228 týdny
Geniální finále, sice občas hodně creepy, ale ten poslední úsek neměl chybu.
lukascoolarik
před 228 týdny
Boží finále. :-) Už jsem zvědav na druhou sérii a už se chystám na Scandal,...
Engeneer
před 228 týdny
Úžasná série, trochu bych to přirovnal k první sérii Homelandu, tam jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY