Facebook Twitter E-mail
28. února 2015

Baby Daddy dostává pátou sérii!

Jedna komedie stanice ABC Family se blíží ke konci, druhá se ovšem loučit rozhodně ještě nehodlá. Stanice oznámila, že její dvacetiminutovka Baby Daddy bude v příští sezóně pokračovat s pátou sérií. Oznámení přichází tři týdny před odvysíláním finálové epizody čtvrté řady.

Obnovení není nikterak překvapivé. U nás jde o méně známou komedii, nicméně v USA Baby Daddy válí, minimálně v posledním roce. V současnosti jde o nejlepší středeční seriál na kabelovce u žen v demu 18–49 (616 tisíc divaček s ratingem 1.0). Sitcom byl navíc nedávno nominován na nejlepší komedii v cenách People's Choice Awards.

„Komedie je důležitou součástí programové skladby ABC FAmily,“ uvedla v oficiálním vyjádření Karey Burke, výkonná viceprezidentka sekce vývoje programů. „Jsme nadšení, že Dan Berendsen dostane možnost zažít s těmito báječnými postavami další dobrodružství.“

Baby Daddy tak bude v příští sezóně pokračovat bez svého dlouholetého kolegy Melissa & Joey, který ukončí vysílání na konci čtvrté série. Stanice má ve hře v současnosti dva komediální piloty – Tough Cookie a Kevin From Work.


Sledujete Baby Daddy? Jste rádí, že se seriál vrátí s pátou řadou? Zaslouží si seriál delší běh než Melissa & Joey?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TeaSmajl
před 234 týdny
Yesss :-)
ševča
před 232 týdny
To je dobře, ale jestli bude Emma po pěti letech furt batole...
marketka012
před 232 týdny
Super ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY