Facebook Twitter E-mail
3. března 2015

The Originals: Tetička Dahlia na scéně!

Každý divák The Originals ví, že Mikaelsonovi jsou celkem velká rodina. Často to mezi jednotlivými členy skřípe, někdy se však – zejména část Původních sourozenců – dokáží stmelit. Jenže teď je čeká další výzva… na scéně se objeví Dahlia, mocná čarodějka a mladší sestra Esther!

Během včerejšího večera jsme se dozvěděli, kdo Dahliu bude hrát. Myslím, že se určitě zaradují všichni fanoušci sci-fi, jelikož to bude v tomto žánru známá tvář – tetu Původních upírů totiž ztvární Claudia Black!

Během druhé série jsme se dozvěděli, že Dahlia pomohla Esther s kouzlem plodnosti. Má to však jeden háček – Dahlia si nárokuje všechny prvorozené v každé generaci rodiny Mikaelsonových. A teď, když má Klaus (Joseph Morgan) vlastní dítě, je Hope ve velkém ohrožení. Pomůže svému bratrovi navrátivší sestra Freya (Riley Voelkel), kterou si kdysi dávno Dahlia odvedla?

S Dahliou se poprvé setkáme v epizodě 2×16. A není to tak dávno, co výkonný producent Michael Narducci naznačil, že v seriálu právě vztah Dahlii a Freyi prozkoumáme: „Je-li Freya stále naživu, znamená to, že tam někde je i Dahlia. Jaký však bude jejich vztah?“ No, to se nejspíš dozvíme v příštích epizodách…

Claudia se narodila 11. října 1972 v Sydney v Austrálii a známá je především díky Farscape a Hvězdné bráně. Vidět jsme ji mohli například i v seriálech Haven, Moonlight, NCIS či 90210.


Co myslíte, bude Dahlia stejně nepříjemná a zlá jako její sestra, nebo bude ještě horší?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fifipek
před 137 týdny
Perfektní volba, už dlouho jsem čekal, kde se Claudia Black objeví a ejhle...
LenkaTalaskova
před 137 týdny
Claudia Black, to potěšilo!
IcePrincess
před 137 týdny
Claudii mám zafixovanou jako Valu, ale s tím rozdílem, že já jí nesnášela....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY