Facebook Twitter E-mail
4. března 2015

Intruders a další duo seriálů už má o osudu jasno!

Poslední týden je na zprávy o prodloužení či zrušení zahraničních seriálů trojnásobně nabitý. Ze třech letošních novinek dva postupují do druhé série, jeden se s fanoušky loučí.

Dobré zprávy přichází pro britofily. Stanice Channel 4 oznámila, že její historické drama Indian Summers dostává druhou řadu. Tato informace přichází po pouhých třech odvysílaných dílech. Drama se na televizní obrazovky vrátí v roce 2016 s deseti novými epizodami.

Zatímco první série se odehrává v roce 1932, v příštím roce se děj časově posune do roku 1935.

Druhým obnoveným seriálem je komedie od FXX Man Seeking Woman. Seriál točený v surrealistickém stylu dostává také deset nvých epizod, které se představí v roce 2016.

„Simon Rich doručil neuvěřitelně chytrý a originální náhled na hledání lásky,“ uvedl ředitel sekce původních programů stanice, Nick Grad. „Kritici i fanoušci byli jeho jedinečným způsobem vyprávění unešeni a ze seriálu se tak stala jedna z nejlepších nových komedií v televizi.“

Sledovanost seriálu přitom není ohromující. Lednová premiéra získala 326 tisíc diváků a rating 0.2, což jsou o polovinu nižší čísla než u předskokana It's Always Sunny in Philadelphia. Dosud poslední epizoda skončila na číslech 0.1 a 210 tisíc.

S koncem po první sérii se musí smířit fanoušci letní novinky Intruders. To, co jsme již delší dobu očekávali, je nyní oficiální. Zrušení potvrdil na svém Twitteru výkonný producent seriálu Glen Morgan.

Intruders měl na stanici BBC America premiéru na konci srpna minulého roku. Již od začátku se však seriál potýkal s velmi nízkou sledovaností, během vysílání navíc nebudil v médiích žádný rozruch a po osmi epizodách v tichosti skončil. Ačkoliv (a protože) stanice nevydala žádné oficiální prohlášení, bylo jasné, že jde o pouhé další seriálové vyšumění do ztracena.


Sledujete / sledovali jste některý ze zmíněných seriálů? Těší vás obnovení prvních dvou zmíněných? Zasloužil by si Intruders pokračování?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vxxx
před 137 týdny
Máte vynechané písmenko ve slově "nových" u Man Seeking Woman. A...
Franki
před 137 týdny
seriál o vraždicí malé holce nevyvolá zajem medii, co vic by chteli? holt...
VinnieSmash
před 137 týdny
Zvláštní, že prohlásili, že kritici jsou z Man Seeking Woman nadšení, a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY