Facebook Twitter E-mail
5. března 2015

Hannibal bude léčit oblíbeného záporáka z Heroes

Třetí série Hannibala se právě stala ještě lákavější, pokud je to tedy ještě vůbec možné. Seriál se vrátí po dlouhé pauze v létě, fanouškům to však více než vynahradí svými hvězdnými hosty.

Nejnovějším jménem, které se v nové řadě mihne, je herec Zachary Quinto. Ten pro většinu z nás není neznámou tváří. První velkou seriálovou roli získal v roce 2003 ve třetí sérii hitu od Fox 24 hodin. Jeho sláva však naplno propukla v roce 2006 s rolí sériového vraha Sylara v NBC seriálu Heroes. Ani po ukončení Hrdinů o něj fanoušci nepřišli. Objevil se v American Horror Story a v současnosti září v NBC minisérii The Slap.

V Hannibalovi bude Quinto hostovat minimálně v jedné epizodě jako pacient doktorky Du Maurier (Gillian Anderson). Hned se nabízí otázka, jestli náhodou seriál nenabídne fanouškům flashback do doby, kdy sympatická terapeutka zabila jednoho ze svých pacientů pod vlivem sociopatického hlavního hrdiny.

Hannibal se na NBC vrátí se třetí sérií 4. června.


Zaujal vás nejnovější casting k očekávané třetí řadě? Těšíte se, co si pro nás scenáristé připraví za lahůdky?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kahlan
před 201 týdny
mne bude bohato stačiť túto sériu, že tam bude Richard Armitage. to, že tam...
ragelly
před 201 týdny
Tak už známe datum! Třetí série začne ve čtvrtek 4. června :))
lukascoolarik
před 201 týdny
Výborně. :-) Už jsem neskutečně napjat a zvědav.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY