Facebook Twitter E-mail
10. března 2015

Piloty v sezóně 2015/2016 (CBS)

Přichází ta část roku, ve které stanice představují své plány na další sezónu. Tentokrát přinášíme přehled pilotů od CBS.

CBS byla loni vybíravá a objednala si jen několik dramat a komedií. Letos, podle slov jejího generálního ředitele, chce pokračovat v tomto směru a vybírat si jen ze 17–18 pilotů. Své předpoklady zatím stanice plní.

Letos se stanice zaměřila rovným dílem jak na komedie, tak na dramata. Z připravovaných pilotů zatím v očekávání vévodí Supergirl. Za projektem stojí Greg Berlanti, showrunner Arrowa. Zbylé piloty jsou si v očekávání víceméně rovny, vystupuje snad už jen připravovaný spin-off Criminal Minds. CBS se také rozhodla oprášit své některé starší kousky, a tak můžeme najít v seznamu pilotů i třeba znovuzrozeného Super Clydea. Zda je to krok správným směrem není po letošním neúspěchu The McCarthys úplně jisté.

Na co letos stanice sází, to jsou bezpochyby remaky. Mezi ostatními vyčnívá Rush Hour, remake stejnojmenné akčně-komediální klasiky z roku 1999, Taxi-22, remake slavné francouzsko-kanadské filmové série a Limitless, seriálový remake filmu z roku 2011, který si svůj remake technicky vzato už odbyl – letos s navlas stejným tématem i příběhem přišel film Lucy.

Komedie

Angel From Hell

fantasy-nefantasy

Když se Allison připlete do života Amy a prohlásí, že je její strážný anděl, vytvoří se mezi nimi velice nepravděpodobné přátelství. A vlastně nikdo neví, zda je Amy skutečně anděl, nebo jen blázen.

The Half of It

rozvedený manžel

Čerstvě rozvedený otec se raduje z toho, že mu po rozvodu zůstala polovina věcí, protože to je ve skutečnosti mnohem víc, než kdy v manželství měl.

Joe Time

otec nežije svůj sen

Joe je otec od rodiny, který se vyrovnává s faktem, že každý kolem něj se věnuje svým snům a užívá si život víc než on.

Life in Pieces

rodinná komedie

Komedie o rodině vyprávěná skrz čtyři oddělené příběhy jednotlivých členů.

The Mistake

Bylo to tu předloni, loni a… i letos.

Pár, kterému právě odešly děti z domu, zjistí, že čeká další dítě.

Projekt převzat z loňské sezóny.

Super Clyde

lidový superhrdina

Mírný, ušlápnutý pracovník ve fast-foodu uposlechne volání osudu a stane se superhrdinou.

Projekt převzat z předloňské sezóny.

Taxi-22

Taxi je zpátky!

Věčně negativistický a politicky nekorektní taxikář v New Yorku se řítí ulicemi města podle slavné francouzsko-kanadské série.

Projekt převzat z loňské sezóny. Vyvíjela ho HBO.

Untitled O'Shannon/Warren comedy

netuším, co o tom napsat

Skupina přátel a rodinných příslušníků ve třech různých obdobích svých životů.

Untitled Tommy Johnagin comedy

Komik vychovává děti. Bude komedie.

Stand-up komik vychovává svou rodinu v malém městě na středozápadě USA. Inspirováno životem Tommyho Johnagina.

Drama

Code Black

lékařské drama, které uzdraví pacienty

Lékařské drama odehrávající se v nejrušnější a nejznámnější pohotovosti v Americe – v L.A. Každý den se tady vynikající pracovníci perou s pokřiveným systémem, aby mohli chránit své ideály a pacienty, kteří je nejvíc potřebují. Založeno na dokumentu produkovaném a režirovaném Ryanem McGarrym.

Criminal Minds spinoff

Ale Mac Taylor tam nebude.

Pilot se zaměřuje na divizi FBI, která pomáhá americkým občanům v zahraničí.

Backdoor pilot měl být natočen v únoru a bude odvysílán v průběhu sezóny.

Doubt

láska mezi tyčemi mříží

Chytrá, krásná a úspěšná obhájkyně se romanticky zaplete se svým klientem, o kterém ale neví, zda je, nebo není vinen z brutálního zločinu.

For Justice

rodinná krimi

Agentka FBI, která pracuje v kriminální sekci pro lidská práva Ministerstva spravedlnosti, se ocitá mezi dvěma světy – prvním je její rodina, která je už od jejího narození silně radikální, druhá je její profesní rodina, kterou si mohla zvolit. Založeno na románu Jamese Pattersona The Thomas Berryman Number.

LFE

Lékař je v Americe bůh. Nebo ne.

Lékařské procedurální drama, které se zaměřuje na rezidenty v jejich druhém roce praxe na jedné z nejlepších nemocnic v New Yorku. Snaží se vyvážit svoje božské komplexy svou lidskostí.

Limitless

Všemocný bude dělat tu nejskvělejší věc na světě.

Brian Sinclair objeví, že poté, co se mu do těla dostane záhadná droga NZT, disponuje velkou mocí. Své schopnosti využívá při řešení případů FBI. Částečně založeno na stejnojmenném filmu.

Rush Hour

Jackie Chan tam ale nebude

Typický stoický hongkongský policista je přidělen k případu v Los Angeles. Jako parťák mu je přidělen nafoukaný afroamerický policista, který nemá ani nejmenší zájem na tom, aby s ním spolupracoval. Založeno na filmové trilogii stejného jména.

Sneaky Pete

je za tím Bryan Cranston, takže to musí být dobrý

Od té doby, co opustil vězení, se bývalý trestanec, třicátník, skrývá před svou minulostí tím, že na sebe vezme identitu svého bývalého spoluvězně. Pak se ukryje před všemi svými věřiteli do firmy, která obchoduje s kaucemi. Tam používá své charisma a dovednosti, které získal ve vězení, k tomu, aby odhaloval zloduchy, co jsou ještě horší než on. Mezitím se dá dohromady s krásnou kolegyni, která má podezžení o jeho pravých úmyslech.

Supergirl

… co dodat?

Kara Zor-El se narodila na planetě Krypton a unikla její destrukci, která se odehrála před lety. Od té doby, co přicestovala na Zemi, skrývá své schopnosti, stejné, jako má její slavný batranec. Ale teď, když je jí už 24, se rozhodne odhalit své nadlidské schopnosti, aby se stala hrdinkou, kterou vždy chtěla být. Založeno na postavách z DC universa.

Pilot získal od stanice doporučení na seriálovou objednávku. Ze současných pilotů je seriálu nejblíže.

Bonus

Austen's Razor

Dr. House 2.0

Drama je založeno na příběhu známého bioetika Arthura L. Caplana, který pracuje v Langon Medical Center na Newyorské univerzitě. Hlavní postava je volána k těm nejtěžším a nejkomplikovanějším případům, které vyžadují ty nejvrozsáhlejší znalosti. Případný seriál je popisován jako Scorpion v lékařském kabátu.

Pilot byl sice objednán jako jeden z prvních, od objednávky ale o něm nepadlo ani slovo a oficiálně se už do seznamu pilotů neuvádí.

Který pilot vás zaujal podle krátkého popisku? Který podle vás dostane objednávku na seriál? Koho byste chtěli vidět zpět na televizních obrazovkách?

Další díly seriálu

Piloty v sezóně 2015/2016 (ABC) (9. 3. 2015)
Piloty v sezóně 2015/2016 (CBS) (právě čteš)
Piloty v sezóně 2015/2016 (The CW) (11. 3. 2015)
Piloty v sezóně 2015/2016 (FOX) (12. 3. 2015)
Piloty v sezóně 2015/2016 (NBC) (13. 3. 2015)
Piloty v sezóně 2015/2016 (ostatní) (14. 3. 2015)
Piloty v sezóně 2015/2016: Shrnutí (15. 3. 2015)
Herci míří do pilotů 2015 (16. 3. 2015)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BeautifulN
před 140 týdny
Zaujali mě tři věci: Code Black, Limitless (pokud se to alespoń trochu vyrovná...
LenkaTalaskova
před 140 týdny
Myslím, že Maggie Grace už se tam nedočkáš. Podle nejnovějších zpráv...
ševča
před 122 týdny
Jak to tak čtu s tím, že vím, co prošlo, tak sice nic moc slavného, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY