Facebook Twitter E-mail
6. března 2015

NBC zařízla další letošní novinku!

Náš lvíček Simba už byl tak hladový, že si prostě musel ulovit další kořist! Už je to nějaký ten pátek, co jsme naposledy psali o zrušení některé z letošních novinek a naší soutěžní tipovačce. Nyní si můžeme odškrtnout další správný, nebo naopak špatný tip.

Další oběť má na svědomí stanice NBC. Ta dnes oznámila, že své špionážní midseason drama Allegiance s okamžitou platností stahuje z programu. Čtvrteční prázdné místo zaplní minisérie The Slap, která se přesunuje z osmé večerní. Tam stanice nasadí pořad Deadline, který bude dělat předskokana dramatu The Blacklist.

Nový program vejde v platnost již příští týden, tedy 12. března. Zrušení Allegiance není žádným překvapením. Drama si vedlo hodně špatně, a to i přesto, že mělo Blacklist za předskokana. Včerejší epizoda zůstala na ratingu 0.8 z minulého týdne, diváci klesli zhruba o 200 tisíc. The Slap si přitom nevede o nic lépe, ba mnody dokonce hůře. NBC mu však dává více prostoru a doufá, že při nasazení po Blacklistu dokáže ratingy alespoň trošku zvednout.

Pro nováčky na NBC je to letos těžká sezóna. Allegience je další z řady průměrných či podprůměrných seriálů, které se letos představily. Stanice již dříve zrušila komedie A to Z, Bad Judge a Unbreakable Kimmy Schmidt. Poslední zmíněný ale měl štěstí, jelikož se ho chytnul Netflix, který zrovna včera vypustil do oběhu první sérii. NBC má ale stále několik es v rukávu. Na svou premiéru čekají dramata Odyssey a A.D. a komedie Mr. Robinson a One Big Happy.


Sledovali jste Allegiance? Mrzí vás zrušení seriálu? Slavíte body do tipovačky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 141 týdny
Další bod! :)
Fifipek
před 141 týdny
Allegiance byla jasná špaténka po prvním dílu, nechápu že tohle vůbec mohli...
stonefire
před 141 týdny
A na pilot jsem byl docela zvědavej, tak se to můžu v klidu odpustit....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY