Facebook Twitter E-mail
8. března 2015

Lucius Fox navštíví Gotham

Zpráva o tom, že se jedna z hlavní postav nevrátí ve druhé sezóně ještě nestačila pořádně vychladnout a už nás Gotham zásobuje další novinkou. Tentokrát však opačného rázu.

Ještě během první série se nám představí další postava známá z Batmanovských filmů. Poprvé by se měl objevit odborník na technologie, Lucius Fox. Tou dobou pracující v IT oddělení Wayne Enterprises. Podle DC Comics vytvoří ikonická postava Luciuse Foxe blízký vztah s mladým Brucem Waynem a nakonec se stane prezidentem Wayne Enterprises, když se Bruce rozhodne nasadit masku Batmana. V Gothamu by se poprvé měl objevit v předposlední epizodě série s možností opakovat roli ve druhé řadě.

V trilogii od Christophera Nolana se jako Lucius Fox představil Morgan Freeman. V této seriálové novince se v roli objeví Chris Chalk. Ten má za sebou role v seriálech The Newsroom, Homeland (Ve jménu vlasti) nebo Justified (Strážce pořádku). Kromě toho se objevil i v oskarovém filmu 12 let v řetězech.


Těšíte se na technické vychytávky z dílny pana Foxe? A co říkáte na volbu jeho představitele?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY