Facebook Twitter E-mail
8. března 2015

The Expendables míří na televizní obrazovky

Pokud se vám zdá, že vám v seriálovém výběru chybí další akční počin, tak se dost možná dočkáte novinky, která vám tento neduh vyléčí. Sylvester Stallone a jeho parta Postradatelných se totiž chystají zabodovat i u seriálových diváků. Stanice FOX připravuje limitovanou sérii příběhu založeného na této značce pro malé obrazovky.

Značka The Expandables v roce 2014 vypustila již třetí pokračování, které sleduje skupinu elitních žoldáků, v čele s Barney Rossem (Stallone), kteří se vydávají na různé mise, zlikvidovat své nepřátele. V posledním filmu se představil například Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Antonio Banderas nebo Wesley Snipes.

Podle nejnovějších informací půjde o „zábavné akční drama, které dá dohromady kultovní televizní hvězdy. Ty vytvoří nový tým, vysoce kvalifikovaných hrdinů na misi, jejíž cílem je zastavit nebezpečného teroristu“.

Stallone, který má pod kontrolou filmové zpracování se bude podílet jako výkonný producent a společně s ním bude pracovat také Avi Lerner, který má taktéž zkušenosti s filmovou verzí. Zatím nikdo nebyl obsazen, ale jistě vás napadne několik jmen o kterých se dá uvažovat.


Zajímá vás seriálová verze Expendables? Nebo si myslíte, že už se nápad vyčerpal ve filmech? A které kultovní televizní hvězdy by se podle vás měly objevit?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Locke
před 228 týdny
Radši ať se Kiefer žádnému seriálu neupisuje. Kdyby chtěli natočit 10. řadu...
Biskin
před 228 týdny
pravda ;)
Butcher
před 227 týdny
Na to se tesim :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY