Facebook Twitter E-mail
10. března 2015

Spin-off k TWD bude! Dokonce už má jistou druhou sérii

Aktualizováno: Tvůrce Robert Kirkman dnes potvrdil, že oficiální název seriálu je Fear the Walking Dead!

Kabelovka AMC ve svých plánech není nikterak skromná. Její poslední bombou je oznámení, že pilot projektu Cobalt (neoficiální název), který je spin-offem nejúspěšnějšího seriálu současnosti The Walking Dead (Živí mrtví), dostává seriálovou objednávku. To ale není všechno! Nejen, že se seriálu skutečně dočkáme, ale dokonce už máme jisté dvě série.

Novinka se bude odehrávat v Los Angeles, budou zde vystupovat nové postavy s vlastními dějovými linkami. První řada bude obsahovat šest hodinových epizod a na AMC se objeví koncem léta. Druhá série se na obrazovky dostane v roce 2016.

Producenty seriálu jsou Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert. Všichni již mají zkušenosti s The Walking Dead. V hlavních rolích se objeví Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane a Alycia Debnam Carey.

„Snahy o nalezení uspokojujícího společníka k nejlepšímu seriálu v televizi bereme hodně vážně. Od začátku TWD na AMC nám byly kladeny otázky, co se děje v jiných částech světa, jak vypadá zombie apokalypsa v jiných městech. Skrze tento nový seriál to zjistíme,“ řekl Charlie Collier, ředitel stanice. „Robert Kirkman, Dave Erickson a jejich tým scenáristů, herci a celý štáb vytvořili něco pozoruhodného.“

Bylo oznámeno, že AMC Global, mezinárodní televizní stanice AMC, dostala práva na vysílání seriálu za hranicemi USA. Plánuje se, že epizody budou k dispozici do 24 hodin po americké premiéře. AMC Global odstartoval na konci roku 2014 a je k dispozici ve 115 zemích Latinské Ameriky, Evropy, Asie, Afriky a Středním východě.


Jste zvědaví na tuto novinku? Myslíte si, že dokáže být stejně úspěšná jako TWD? Nepřejí se diváci úplně stejného námětu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MoTAngel
před 136 týdny
No to som zvedavá. Už sa teším. Ale priala som si aby Alicia zostala ešte...
LadyJ
před 136 týdny
Jsem moc ráda, na spin-off se už nějakou dobu těším. A že byly objednány hned 2...
ragelly
před 134 týdny
Právě byl potvrzen oficiální název: Fear the Walking Dead.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY