Facebook Twitter E-mail
16. března 2015

James Remar míří do dramatu od MTV

Možná už jste slyšeli, že MTV chystá seriál Shannara, který se bude zakládat na knižní předloze Terryho Brookse. MTV se podařilo uvolit už několik známých a hvězdných herců, nedávno se na tento seznam přidal i James Remar.

Pokud o Shannaře slyšíte prvně, tak se stručně uvedeme do děje. Seriál spadá do žánru fantasy a bude zaměřen na rodinu Shannarů, která může pomocí starobylého kouzla pozměnit budoucnost Země a potažmo i lidstva. První řada bude adaptací druhé knihy z Brooksovy série s názvem The Elfstones of Shannara, natáčení proběhne na Novém Zélandu.

James Remar bude hrát postavu Cephela, vůdce Roverů, kteří se potulují po Čtyřech Zemích. Jeho jméno určitě něco říká fanouškům Dextera, kde si Remar zahrál otce hlavní postavy, nejčerstvěji ho ale mají v pamětích diváci State of Affairs. Má za sebou i řadu vedlejších rolích, k vidění byl například v Grey's Anatomy a Wilfredovi.


Chystáte se sledovat nové historické drama od MTV? Potěšil vás Remarův příchod?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Earenis
před 140 týdny
Jéé to jsem četla někdy ve třinácti, už si tedy moc nepamatuji o co šlo,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY