Facebook Twitter E-mail
12. března 2015

CBS prodlužuje dvojici komedií!

Aktualizováno: Stanice CBS obě prodloužení oficiálně potvrdila. Kromě toho oznámila, že se můžou radovat také fanoušci 2 Broke Girls. Sitcom byl obnoven pro pátou sérii!

Dříve: Oproti letošnímu roku, kdy stanice CBS obnovila pro nové série téměř kompletní aktuální program od dramat přes komedie až po reality show, tentokrát nám zprávy budou přicházet asi postupně. Začínáme se dvěma komediemi, které jsou nedílnou součástí aktuální americké tvorby.

Sitcom Mike and Molly se dočká šesté řady, Mom se může těšit na třetí sérii. Stanice prozatím zprávy oficiálně nepotvrdila, ale zpráva přichází od důvěryhodného zdroje, od kterého informaci převzaly všechny americké informační weby.

Mom od Chucka Lorreho se po nestálé první sérii stal v letošní sezóně hráčem, na kterého se dá spolehnout. Stanice jej na podzim vyměnila v pondělním časovém slotu s mrtvým sitcomem The Millers a udělala dobře.

Obnovení Mike and Molly také není velkým překvapením. V posledních týdnech jde o seriál s nejlepším ratingem pondělních večerů, překonává i kolegu 2 Broke Girls nebo konkurenční Gotham.

Duo obnovení tak zajišťuje Lorremu v příští sezóně všechny tři seriály v programu. Kromě zmíněných dvou už loni získala nejlepší komedie současnosti The Big Bang Theory jistotu minimálně 10 sérií.


Sledujete některou ze zmíněných komedií? Jste rádi za nové série? Kdo vám v seznamu jistot další série zatím chybí?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

truelovevlasticka
před 136 týdny
Super skvělá zpráva za Mike a Molly !!! :o)
ragelly
před 136 týdny
Tak už oficiálně pokračují oba, stanice to potvrdila a k oznámení přidala...
truelovevlasticka
před 136 týdny
to by byla největší pitomost tak skvělej sitcom zrušit, skvělá zpráva !

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY