Facebook Twitter E-mail
12. března 2015

12 Monkeys dostává druhou sérii!

Tak tato zpráva je pro mnohé poměrně velkým překvapením. Kabelovka Syfy oznámila, že svou letošní novinku 12 Monkeys obnovuje pro druhou sérii.

Seriál na motivy stejnojmenného filmu se v příštím roce vrátí bez současné showrunnerky Natalie Chaidez. Ta odstupuje, protože se ujme stejné pozice u novinky Hunters. Její místo u 12 Monkeys nahradí Terry Matalas a Travis Fickett.

12 Monekys se vrátí v roce 2016. Syfy odůvodňuje prodloužení tím, že seriál si u poslední epizody polepšil ve sledovanosti. Ta zaujala 1,5 milionu lidí, o šest procent více než v předchozích čtyřech týdnech. Drama si navíc polepšuje o více než 100 procent v číslech Live+3.

„Jsme tomuto seriálu naprosto oddáni. Velmi příjemně nás potěšila chvála kritiků i fanoušků,“ řekl Dave Howe, ředitel stanice. „Talent před kamerou i za ní doručil seriál, u kterého napětím skoro nedýcháme. Je to přesně tak chytré a vzrušující vyprávění, kterým je Syfy známá.“

Obnovení seriálu je součástí snah stanice vrátit se ke svým sci-fi kořenům. Toho chce docílit také novinkou Olympus a také již obnoveným Z Nation a Dominion. Na svou premiéru v příštím roce čeká již zmíněný Hunters a dále Dark Matter a minisérie 3001: The Final Odyssey a Spin.


Překvapilo vás obnovení 12 Monkeys? Jste za něj rádi, nebo byste chtěli stejně dobré zprávy u jiných seriálů stanice?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Petaxis
před 140 týdny
Yeees!
_karel_
před 140 týdny
Dobře ty :D Po těch číslech už jsem nevěřil.
Anduska
před 140 týdny
Super! Dobrých zpráv není nikdy dost :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY