Facebook Twitter E-mail
14. března 2015

Oficiální zrušení Hart of Dixie už je za rohem

V posledních týdnech zde na SerialZone, ale i jinde po internetových diskuzích probíhaly spekulace o tom, zda stanice CW může nějakým způsobem zachránit svůj čtyřletý seriál Hart of Dixie. Spousta z vás stále neztrácela naději s tím, že páteční výsledky seriálu jsou na CW slušné a že CW může překvapit a obnovit všechny své seriály.

Nyní to ale opět vypadá, že všechny naděje byly plané. Už před několika měsíci jsme vám psali, že konec je pravděpodobně v dohlednu. K tomuto tvrzení nyní připojujeme vyjádření tvůrkyně HoD Leily Gerstein.

Žena na Twitteru sdílela sérii příspěvků, které konec seriálu potvrzují: „Poslední tři epizody Hart of Dixie začínají již dnes večer (6. března). Připoutejte se, určitě si jízdu užijete. Nikdo nemiluje HoD více než já. Klidně bych jela 17 sérií. Ujišťuju vás ale, že jsme na to připravení a finále bude pro všechny velmi uspokojivé.“


Myslíte, že Hart skutečně letošní sezónu nepřežije? Ztratili jste již veškerou naději, nebo budete doufat do poslední chvíle? Těšíte se na finále?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kutikk
před 133 týdny
Bude mi tento seriál chybět, nevim, jakou si mam najit nahradu v podobnem...
zuzka176
před 133 týdny
Poslední díl byl úžasnej, sice jak z telenovely, ale bylo to krásný až se...
ševča
před 133 týdny
Už jsme s tím tak nějak počítali, takže překvapení to nebylo. Pravda je,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY