Facebook Twitter E-mail
16. března 2015

Matt Bomer nás začne děsit! Bude hvězdou AHS: Hotel!

Během včerejšího panelu seriálu American Horror Story na Paley Festu byla oznámena další luxusní castingová novinka. Do nové série míří herec Matt Bomer, kterému v prosinci skončila práce u kabelovky USA Network.

Bomer bude hlavní hvězdou páté série, společně se zpěvačkou Lady Gaga. Podtitul série je tentokrát Hotel. Kromě těchto castingů bylo zároveň oficiálně potvrzeno, že herečka Jessica Lange skutečně seriál opouští.

Detaily o tom, jakou postavu bude hrát, jsou stále neznámé, stejně jako u Gagy. Herec však u seriálu není nováčkem; už v nedávno ukončeném Freak Show si střihl hostující roličku. Jeho obsazení znamená další spolupráci s Ryanem Murphym. Kromě AHS také hrál roli v tvůrcově filmu The Normal Heart a hostoval v jeho seriálech Glee a The New Normal.

American Horror Story: Hotel znamená pro Bomera první hlavní roli od konce šestiletého působení u seriálu White Collar, který se s fanoušky rozloučil v prosinci. Dále ho můžeme vidět také v pokračování úspěšného filmu Magic Mike s názvem Magic Mike XXL.


Co říkáte na nejnovější obsazení? Těšíte se na Hotel ještě víc? Hodí se Bomer do AHS?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
před 135 týdny
Super!!! Mám radost že po skončení White Collar opět Matta uvidím :-) Lady Gagu...
Orbitka
před 135 týdny
Jeho sexuality je taková škoda... :D nic proti gayům! :D Ale on by zasloužil...
Nerya
před 135 týdny
Tak to sa už tešíím :) veru bude na čo pozerať :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY