Facebook Twitter E-mail
25. března 2015

Do Farga zavítá Matka

Cristin Milioti byla před svou rolí v How I Met Your Mother téměř neznámou herečkou, ale teď se jí práce jenom žene. Po hlavní roli v neúspěšné komedii A to Z se Milioti objeví i v cenami ověnčeném dramatu Fargo.

Nejprve si provedeme takovou krátkou rekapitulaci toho, co se bude ve druhé řadě Farga vlastně dít. Děj se bude odehrávat v roce 1979, opět se bude odehrávat v chladné Minnesotě, a středobodem bude důstojník státní policie Lou Solverson (Patrick Wilson), který se vrátil z Vietnamu a nyní bude vyšetřovat rozsáhlejší případ. Cristin Milioti si zahraje postavu jménem Betsy, manželku Loua, a zároveň dceru šerifa Rock County, Hanka Larssona (Ted Danson). Betsy je popsána jako hezká, ale zároveň silná a všestranná žena.

I druhá řada anatologie na motivy filmu bratří Coenů bude stejně jako ta první plná hvězdných hostů, jak jsme již v několika článcích avizovali. Pokud vám poslední články zahrnující střípky o castingu i ději připravovaného pokračování Farga unikly, doporučujeme vám přečíst si tento a tento článek.

Jak již bylo zmíněno, Milioti se může pyšnit rolí Matky v How I Met Your Mother a také hlavní rolí v sitcomu A to Z. Kromě toho má za sebou i pár epizodních rolí například v Nurse Jackie či The Good Wife, objevila se ale i na velkém plátně, konkrétně ve Vlkovi z Wall Street.


Jste rádi, že se Milioti tak brzy opět objeví na televizní scéně? Jak jí podle vás sedne nová rola v poněkud ponurejším prostředí?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dagsoftware
před 134 týdny
pamätám si ju aj z Unusuals

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY