Facebook Twitter E-mail
18. března 2015

Harry Bosch bude vyšetřovat další případ

Oblíbili jste si losangelského detektiva Harryho Bosche? Pokud ano, tak pro vás máme potěšující zprávu! Amazon dnes obnovil tento seriál na druhou sérii, a tak se Bosch vrátí s dalším případem!

Amazon pilotní díl vypustil během loňského února. Po dobré divácké odezvě se pak v březnu 2014 rozhodnul objednat desetidílnou první sérii, kterou jsme mohli vidět před měsícem. V titulní roli tohoto seriálu natočeného podle románů Michaela Connellyho se představil Titus Welliver.

Podle Amazonu zaznamenala první série velký divácký zájem, takže obnovení není zase tak velkým překvapením. „Jsme rádi, že si zákazníci Amazonu Bosche oblíbili,“ uvedl v prohlášení Roy Price, viceprezident Amazon Studios. „Fanoušci se již brzy mohou těšit na další příběh s tímto mimořádně nadaným obsazením,“ dodal Price.

Bosch bude ve druhé sérii vyšetřovat vraždu hollywoodského producenta, který pro mafii pral špinavé peníze. Dále bude hledat sériového vraha Chiltona Hardyho, čímž se jeho dcera a bývalá manželka ocitnou v nebezpečí.


Jste rádi, že se Bosch vrátí? Nebo jste byli z první série zklamáni?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 135 týdny
Well, I'm happy for ya, if it helps. ;D
Lill
před 135 týdny
Not really, but thanks anyway :D
Furiant
před 135 týdny
Neboj, Leni, já mám taky radost, Bosch mě totiž naprosto dostal... skvělá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY