Facebook Twitter E-mail
19. března 2015

Spin-off Flashe a Arrow získává další posilu

O tom, že se na stanici CW chystá spin-off k oblíbené dvojici seriálů Arrow a The Flash se mluví již nějakou dobu. Původně to měl být projekt, ve kterém bude hrát hlavní roli Atom. Zhruba o měsíc později jsme se dozvěděli, že se projektu začínají upisovat herci, kteří se objevili alespoň v jednom ze seriálů.

Momentálně tak je na palubě Brandon Routh (Ray Palmer/Atom), Caity Lotz (Sara Lance/Canary), Wentworth Miller (Leonard Snart/Captain Cold) a Victor Garber (Dr. Martin Stein/Firestorm). Nyní bylo potvrzeno, že se vrátí také Dominic Purcell, který se ve Flashovi představil jako Mick Rory/Heat Wave.

Ten se tak opět shledá se svým „bratrem“ ze seriálu Prison Break (Útěk z vězení). V případě, že by se projekt dočkal objednávky na seriál, tak by to pro Purcella i pro Millera byla první hlavní seriálová role od ukončení Prison Breaku v roce 2009.

Tvůrci Arrow a Flashe v letošní sezóně dokázali, že si umí poradit s crossoverovými epizodami a tak je dost možné, že by se zde objevili i další již známé postavy. Momentálně je projekt popisován jako „superhrdinská týmovka“ a představit by se měly i tři postavy z DC univerza, které zatím diváci neměli možnost vidět. Těmi postavami mají být The Traveler, Female Warrior a Mystery Hero. V minulém článku jsme vám představili bližší popisy postav.


Jak se na tento spin-off dívate vy? Líbí se vám prozatímní obsazení? Nebo jste zvědavější na „nové“ postavy?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MichelleCZSP
před 134 týdny
@pajky spin off se bude jmenovat DC's Legends of Tomorrow
La.Volpe
před 134 týdny
Myslíš tenhle? ;)
MichelleCZSP
před 134 týdny
jasně :D , moje chyba

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY