Facebook Twitter E-mail
18. března 2015

Sleepy Hollow dostává třetí sérii!

Další z mnoha překvapení letošní sezóny je zde! Stanice Fox před několika minutami oznámila, že své nadpřirozené drama Sleepy Hollow (Ospalá díra) prodlužuje pro třetí řadu! V následující sezóně se změní showrunner, kterým se stane tvůrce The Glades, Clifton Campbell.

Sleepy Hollow se stal v loňské sezóně jedním z hitů a zajistil si první prodloužení sezóny. Ve druhé řadě však sledovanost klesla a prodloužení se obecně příliš neočekávalo. „Chceme přivést zpátky něco, co je přirozeně více epizodické struktury, avšak stalo se to přehnaně serializované,“ uvedla v lednu Dana Walden. „Snažíme se, aby se do seriálu vrátila trošku i zábava.“

Seriál je ale pro produkční společnost Fox TV Group lukrativní značkou, jelikož hodně těží z prodeje vysílacích práv do zahraničí. Prozatím není jasné, zda bude třetí řada opět zkrácená ani jestli bude seriál nasazen na podzim, nebo až v midseason.


Těší vás dnešní novinka? Věřili jste, že se s hrdiny ještě setkáte? Zaslouží si Sleepy třetí řadu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luciakanky
před 140 týdny
zázraky sa dejú :D ešte jeden taký pre galavanta poprosím :D
Arkantos
před 139 týdny
No neviem ci mas pravdu. Po midseason finale a lividacii Molocha to...
Alias
před 139 týdny
Jasné, dá sa to namontovať. Ale lepšie to pôsobí, keď je dej ucelenejší,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY