Facebook Twitter E-mail
19. března 2015

New Girl prodloužen pro pátou sérii?

Ano, s otazníkem. Na internetu totiž začala kolovat zpráva, která všechny fanoušky seriálu New Girl (Nová holka) rozhodně nadchla. Seriál byl údajně prodloužen pro pátou sezónu.

Stanice Fox však žádné vyjádření nevydala. Prodloužení se vyvozuje z fotografií na Twitteru, které byly vloženy na účet @allaboutnewgirl. Spolu s obrázkem bylo oznámeno, že oficiálně začalo natáčení páté série.

Ke zprávě ale musíme přistupovat opatrně. Takovýto natáčecí rozvrh totiž není vůbec běžný. Sezóně 2014/15 zbývají do konce ještě dva měsíce. Dramatické seriály začínají nové řady natáčet přibližně od července nebo srpna. U komedií ale příprava není tak náročná, většinou se díly točí zhruba měsíc předtím, než se objeví na televizních obrazovkách. Na fotce navíc nic nenaznačuje, že by se mělo jednat o pátou sérii.

I přes to všechno je však oficiální obnovení New Girl pouze otázkou času. Stanice Fox nemá příliš úspěšných komedií, když nepočítáme animáky. New Girl je od začátku stabilní jistotou, která je vždy připravena zaplnit díru v úterních večerech. Ratingy sice letos mírně klesly, stále je ale New Girl na stejné úrovni jako již obnovený Brooklyn Nine-Nine.


Myslíte si, že New Girl bude v příštím roce pokračovat? Jedná se skutečně o fotku z natáčení 5. série? Baví vás seriál pořád stejně jako na začátku?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nycklick
před 139 týdny
Sice kvalita dílů kolísá, někdy se vydaří skvěle, někdy méně, čemuž se...
Shppen
před 139 týdny
Lamorne Morris (Winston) to rekl v podcastu Picking Favorites od Nerd...
petruska.77
před 139 týdny
Skvělá zpráva :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY