Facebook Twitter E-mail
20. března 2015

Downton Abbey skončí po šesté sérii

To, co před pár dny naznačovala herečka Maggie Smith, už je nyní potvrzeno. Vícero zdrojů uvádí, že šestá série Downton Abbey bude poslední.

Rozhodnutí o ukončení dramatu bylo převážně praktické. Smlouvy hercům vyprší na konci šestky. Ti se až na dvě výjimky všichni přesunuli k jiným projektům.

„Můžete se seriálem pokračovat bez Matthewa a Sybill, ale rozhodně nemůžete pokračovat bez celé rodiny Crawleyů,“ uvedl jeden ze zdrojů v zákulisí seriálu.

Stanovení konečné zastávky nyní umožní tvůrci Julianovi Fellowesovi vytvořit pro seriál uspokojivý závěr. Po skončení Downton pak zaměří pozornost na nový projekt, drama The Gilded Age, které vyvíjí pro stanici NBC.

Jak už jsme uvedli, o konci seriálu už se mluví nějaký ten pátek. Maggie Smith v rozhovoru uvedla, že sama osobně nevidí, jak by mohla pokračovat: „Už jsme na konci 20. let. Mojí postavě už musí být alespoň 110 let!“


Mrzí vás konec seriálu? Jste rádi za předčasné potvrzení a tudíž za šanci na uspokojivý konec? Jak by podle vás měl seriál dopadnout?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Motna
před 135 týdny
Tak to je naprd. Já bych se na to mohl dívat i třeba 10 let. Jestli je...
suzuki051
před 135 týdny
Naprosto s tebou súhlasím...Škoda vynikajúceho seriálu-veď niektoré...
Emigna
před 135 týdny
Už poslední série mi nepřišla tak skvělá jak ty předchozí, takže jsem docela...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY