Facebook Twitter E-mail
25. března 2015

Looking končí, o závěr ale nepřijdeme

Aktualizováno: Looking odvysílá svůj závěrečný film v sobotu 23. července 2016 na HBO.

Po dvou letech na HBO se Looking (Hledání) došel na konec své cesty. Stanice dnes oznámila, že seriál po druhé sérii zruší. O uzavření příběhu ale nepřijdeme, jelikož HBO plánuje odvysílat speciál, aby seriál neskončil cliffhangerem z druhé řady.

„Po dvou letech sledování Patricka a jeho úzce spjaté skupiny přátel v San Franciscu odvysílá HBO závěrečnou kapitolu jejich cesty formou speciálu,“ uvedl zástupce stanice v oficiálním vyjádření. „Těšíme se na sdílení tohoto dobrodružství s věrnými fanoušky seriálu.“

Druhá řada skončila v neděli cliffhangerem, kdy se Patrick musel rozhodnout mezi svou současnou romantickou známostí Kevinem a svým bývalým Ritchiem. Rozhodnutí o uzavření příběhu speciálem je stejné jako u seriálu Hello Ladies, který byl zrušen po první sérii.

Looking nikdy nebyl pro HBO hit. Seriál si nedokázal získat velkou diváckou základnu, nicméně zaujal menší, leč věrné publikum. Oznámení o obnovení pro druhou řadu přišlo s tím, že se počet epizod navýší z osmi na deset. Ani to však seriálu nepomohlo, finále v neděli sledovalo 298 tisíc lidí.

Z komediálních novinek má nyní HBO na skladě The Brink, Vice Principals a Ballers.


Sledovali jste Looking? Mrzí vás, že se seriál třetí řady nedočká? Jste rádi, že příběh bude uzavřen alespoň formou speciálu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 74 týdny
Závěrečný film bude na HBO odvysílán v sobotu 23. července!
nipandelm
před 74 týdny
Jupí! :-)
rebeccacarf
před 74 týdny
To je dobře :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY