Facebook Twitter E-mail
26. března 2015

Preacher začíná s obsazováním

Televizní adaptace komiksu Preacher začíná nabírat zase o něco konkrétnější obrysy. Pilot, který se připravuje pro stanici AMC, patří mezi ty, které vzbuzují velký zájem. Nyní je v plném proudu obsazování hlavních postav.

Hlavní postavou je reverend Jesse Custer, drsný Texasan, který ztratí víru a zjistí, že Bůh opustil nebe a vzdal se svých povinností. Jesse stane jediným člověkem, který je schopný Boha vypátrat a potrestat ho za jeho zradu. Na cestě Jesseho doprovází Tulip O'Hare, jeho zbraně milující bývalka, a upír-alkoholik.

Ale pojďme zpátky k tomu obsazování. Bylo oficiálně potvrzeno, že role Cassidyho (upír) si zahraje Joseph Gilgun. Zde jistě zaplesá srdce každého fanouška Misfits, kde si udělal velké jméno jako Rudy. Znát však můžete i jako Woodyho ze série This is England.

Druhou obsazenou je herečka Ruth Negga. I ona se představila ve vedlejší roli v seriálu Misfits, ale znát ji budete spíš jako Rainu ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Ta by si měla zahrát reverendovu bývalou Tulip. Tulip je popisována jako výbušná, akční a od přírody schopná žena, ale zároveň je nestoudným zločincem, který se nebojí krást či zabíjet, pokud je cílem dostat se ven ze špatné situace.

Třetím do party je mladý herec Ian Colletti. Ten na svém kontě zatím nemá mnoho rolí, ale za zmínku stojí určitě vedlejší postava Finna v seriálu Rake. Colletti se představí jako Eugene Root, známý také pod jménem Arseface. I přes hrozně znetvořený obličej a těžkou vadu řeči je Eugene v podstatě milý kluk, co vzhlíží k Jessemu.

Chybí vám informace o tom, kdo si zahraje hlavní postavu, tedy kazatele Jesseho Custera? Na to si ještě musíme počkat, ale po internetu samozřejmě běží informace, podle které by se jím měl stát Dominic Cooper. Stanice to však zatím oficiálně nepotvrdila. Coopera si můžete pamatovat z role Howarda Starka, (nejen) ze seriálu Agent Carter případně jako Iana Fleminga ze seriálu Fleming.


Patří Preacher mezi vámi vyhlédnuté seriály? Co říkáte na obsazení?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 134 týdny
Určitě díky obsazení Josepha Gilguna tomu přijdu na chut :)
Pajky
před 134 týdny
A přesně proto si myslím, že mu tahle role sedne jako ulitá :D a mám...
IrmaVep
před 134 týdny
Vypadá to dobře, to si určitě dám do "chci vidět" :) Malá chybička...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY