Facebook Twitter E-mail
26. března 2015

Vikingové budou bojovat o přízeň fanoušků ve čtvrté sérii!

Stanice History dnes velmi potěšila své fanoušky. Oznámila totiž, že drama Vikings se v příští sezóně vrátí se čtvrtou sérií!

„Vikings vzal za srdce jak své diváky, tak i televizní kritiky. Stalo se z něj jeden z nejlepších a vizuálně nejkrásnějších dramat v televizi,“ uvedl v oficiálním vyjádření Dirk Hoogstra, výkonný viceprezident stanice.

Prozatím není jasné, kolik epizod nová řada bude mít. Jejich natáčení bude probíhat v Irsku již letos na jaře. Oznámení o prodloužení přichází v polovině aktuální řady, které zbývá do konce odvysílat pět epizod.

Ačkoliv se letos seriál potýká s lehkým poklesem sledovanosti, v číslech Live+3 se čísla šplhají až ke 4.3 milionům diváků, z toho 2 miliony patří do skupiny 18–49 let. I přes pokles ale seriál zůstává vítězem čtvrtečních večerů.


Těší vás prodloužení? Jste fanoušky tohoto historického klenotu? Těší vás, že se seriál vrátí s novou řadou? Jak si současná série stojí v porovnání s předchozími?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zbynhu
před 138 týdny
Výborná zpráva!
tomsn40
před 138 týdny
Třetí série, je zatím výborná. Jen doufám že se to ve čtvrté sérii, časově...
Seraphine313
před 138 týdny
Jenže tohle je seriál o Ragnarovi, takže bude končit až jeho smrtí (a ta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY